Divi 1.0 - en to he translation catalogue (1290 entries)

en: % Comments
he: % תגובות

en: %1$s %2$s Settings
he: %1$s %2$s הגדרות

en: %1$s All Caps
he: %1$s רק אותיות גדולות

en: %1$s Background Color
he: %1$s צבע רקע

en: %1$s Border Color
he: %1$s צבע הגבול

en: %1$s Border Radius
he: %1$s רדיוס הגבול

en: %1$s Border Width
he: %1$s רוחב הגבול

en: %1$s Columns
he: %1$s טורים

en: %1$s Font
he: %1$s גופן

en: %1$s Font Size
he: %1$s גודל גופן

en: %1$s Hover Background Color
he: %1$s רחף צבע רקע

en: %1$s Hover Border Color
he: %1$s רחף צבע הגבול

en: %1$s Hover Border Radius
he: %1$s לרחף רדיוס הגבול

en: %1$s Hover Letter Spacing
he: %1$s לרחף הרווח בין האותיות

en: %1$s Hover Text Color
he: %1$s רחף צבע טקסט

en: %1$s Icon
he: %1$s סמל

en: %1$s Icon Color
he: %1$s צבע הסמל

en: %1$s Icon Placement
he: %1$s מיקום סמל

en: %1$s Letter Spacing
he: %1$s מרווח תווים

en: %1$s Line Height
he: %1$sגובה שורה

en: %1$s Text Color
he: %1$s צבע מלל

en: %1$s Text Size
he: %1$s גודל טקסט

en: (Edit)
he: (עריכה)

en: 0 Comments
he: 0 תגובות

en: 0 comments
he: אפס תגובות

en: 1 Column
he: טור 1

en: 1 Comment
he: תגובת אחת.

en: 1 comment
he: תגובת אחת.

en: 3 column row can't be used in this column.
he: 3 שורות עמודה לא יכולות להיות בעמודה זו.

en: <h2 class="et_pb_subscribed">Subscribed - look for the confirmation email!</h2>
he: <h2 class="et_pb_subscribed">מנויים - חפש את דוא " ל אישור!</h2>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he: <span class="meta-nav">&larr;</span>  תגובות ישנות

en: <strong>%1$s</strong> widget area has been created. You can create more areas, once you finish update the page to see all the areas.
he: ‏<strong>%1$s</strong> אזור יישומון נוצר. אתה יכול ליצור איזורים נוספים, ברגע שתסיים לעדכן את העמוד כדי לראות את כל האיזורים

en: About Me
he: אודותיי

en: About Us
he: אודותנו

en: Above Title
he: כותרת מעל

en: Accordion
he: אקורדיון

en: Account Name
he: שם החשבון

en: Account URL
he: ‏URL חשבון

en: Active Link Color
he: צבע לינק פעיל

en: Active Menu Link
he: קישור לתפריט פעיל

en: Active Portfolio Filter
he: סנן תיק פעיל

en: Active Tab
he: לשונית פעילה

en: Active Tab Background Color
he: צבע הרקע של לשונית הפעילה

en: Actual Size
he: גודל אמיתי

en: Add %1$s Icon
he: להוסיף את %1$s סמל

en: Add From Library
he: הוסף מספריה

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New %s
he: הוסף %s חדש

en: Add New Category
he: להוסיף קטגוריה חדשה

en: Add New Item
he: הוסף פריט חדש

en: Add New Layout
he: הוסף תבנית חדשה

en: Add New Project
he: הוספת פרויקט חדש

en: Add New Tag
he: להוסיף תג חדש

en: Add Row
he: הוסף שורה

en: Add Specialty Section
he: הוסף מקטע מומחיות

en: Add To Categories:
he: הוסף לקטגוריות:

en: Add/Delete Item
he: להוסיף/למחוק פריט

en: Added
he: הוסיף

en: Adjust padding to specific values, or leave blank to use the default padding.
he: כוון מרווח לערכים מדויקים, או השאר ריק כדי להשתמש במרווחי ברירת המחדל.

en: Adjust the spacing between each column in this row.
he: כוון את המרווח בין כל טור בשורה זאת

en: Adjust the text used from the signup button.
he: התאם את הטקסט בו נעשה שימוש לכפתור הרשמה

en: Admin Label
he: תווית אדמין

en: Administrator
he: מנהל

en: Advanced Design Settings
he: הגדרות עיצוב מתקדמות

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: After
he: אחרי

en: Album name
he: שם אלבום

en: All
he: כל

en: All Categories
he: כל הקטגוריות

en: All Layouts
he: כל התבניות

en: All Projects
he: כל הפרויקטים

en: All Tags
he: כל קטגוריה

en: All advanced module settings in will be lost.
he: כל ההגדרות המתקדמות של המודול ייאבדו.

en: All content created in the Divi Builder will be lost. Previous content will be restored.
he: כל התוכן שנוצר בבנאי הDivi ייאבד. תוכן קודם ישוחזר.

en: All of your current page content will be lost.
he: כל תכולת הדף הנוכחי שלך ייאבד.

en: All of your current role settings will be set to defaults. Do you wish to proceed?
he: כל הגדרות התפקיד הנוכחי יהיה להגדיר ברירות מחדל. האם את רוצה להמשיך?

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .MP4 version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
he: כל סרטי הוידאו צריכים לעלות בפורמט .MP4  וכן כ .WEBM בכדי להבטיח תאימות מקסימלית בכל הדפדפנים. העלה את פורמט .MP4  כאן. הודעה חשובה: רקע של וידאו מבוטלים בהתקנים ניידים. במקום, תמונות הרקע שלך תהיה בשימוש. עבור חלק זה, אתה צריך להגדיר גם את תמונת הרקגע וגם את וידאו הרקע בכדי להבטיח תוצאות מקסימליות

en: All videos should be uploaded in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers. Upload the .WEBM version here. <b>Important Note: Video backgrounds are disabled from mobile devices. Instead, your background image will be used. For this reason, you should define both a background image and a background video to ensure best results.</b>
he: כל סרטי הוידאו צריכים לעלות בפורמט .MP4  וכן כ .WEBM בכדי להבטיח תאימות מקסימלית בכל הדפדפנים. העלה את פורמט .WEBM  כאן. הודעה חשובה: רקע של וידאו מבוטלים בהתקנים ניידים. במקום, תמונות הרקע שלך תהיה בשימוש. עבור חלק זה, אתה צריך להגדיר גם את תמונת הרקגע וגם את וידאו הרקע בכדי להבטיח תוצאות מקסימליות

en: Allow custom padding to be retained on mobile screens
he: אפשר למרווח מותאם אישית להישמר על מסכים ניידים

en: Allow video to be paused by other players when they begin playing
he: אפשר לוידאו להיעצר על ידי נגנים אחרים כאשר הם מנגנים

en: Always Center Image On Mobile
he: תמיד מרכז תמונה בנייד

en: Animation
he: אנימציה

en: Arrows
he: חצים

en: Arrows Custom Color
he: צבע חיצים מותאם אישית

en: Artist Name
he: שם אמן

en: Audio
he: אודיו

en: Audio Content
he: תכולת אודיו

en: Audio Cover Art
he: תמונת אודיו

en: Audio Meta
he: Meta אודיו

[ctx: Audio Module meta information]
en: by <strong>%1$s</strong>
he: על ידי <strong>%1$s</strong>

en: Audio Title
he: כותרת אודיו

en: Authentication failed. You are not logged in.
he: האימות נכשל. אתה לא מחובר.

en: Authentication failed. You cannot preview this item.
he: האימות נכשל. ניתן להציג תצוגה מקדימה של פריט זה.

en: Authentication failed. You have no permission to preview this item.
he: האימות נכשל. אין לך הרשאה כדי להציג תצוגה מקדימה של פריט זה.

en: Author
he: מחבר תגובה

en: Author Name
he: שם מחבר

en: Author/Company URL
he: ‏URL מחבר/חברה

en: Authorization code is empty.
he: אישור קוד ריק.

en: Authorization code is invalid. Try regenerating it and paste in the new code.
he: קוד אישור זה אינו תקף. נסה את זה מתחדש ולהדביק את קוד חדש.

en: Automatic Animation
he: אנימציה אוטומטית

en: Automatic Animation Speed (in ms)
he: מהירות אנימציה אוטומטית (באלפיות השנייה)

en: Automatic Carousel Rotation
he: סיבוב קרוסלה אוטומטי

en: Automatic Carousel Rotation Speed (in ms)
he: מהירות מחזור אוטומטי של הקרוסלה (באלפיות השנייה)

en: Automatic Excerpt Length
he: אורך קטע אוטומטי

en: Aweber
he: ‏Aweber

en: Aweber API Exception
he: Aweber API מן הכלל.

en: Aweber is set up properly. You can remove connection here if you wish.
he: Aweber מוגדר כראוי. באפשרותך להסיר חיבור כאן אם אתה רוצה.

en: Aweber lists
he: רשימות Aweber

en: Aweber: Wrong configuration data
he: Aweber: תצורה שגויה נתונים

en: Background
he: רקע

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Image
he: תמונת רקע

en: Background Image Position
he: רקע מיקום תמונה

en: Background Image Size
he: רקע גודל תמונה

en: Background Image URL
he: URL של תמונת רקע

en: Background Overlay Color
he: צבע כיסוי רקע

en: Background Video Height
he: גובה וידאו רקע

en: Background Video MP4
he: ‏MP4 וידאו רקע

en: Background Video Webm
he: וידאו רקע  WEBM

en: Background Video Width
he: רוחב וידאו רקע

en: Bar Background Color
he: צבע רקע של הבאר

en: Bar Bottom Padding
he: מרווח תחתי של השורה

en: Bar Counter
he: סופר שורה

en: Bar Counter Settings
he: הגדרות מונה בארים

en: Bar Counters
he: מונה בארים

en: Bar Top Padding
he: מרווח עילי של השורה

en: Before
he: לפני

en: Below Title
he: כותרת מתחת

en: Best Selling Products
he: המוצרים הנמכרים ביותר

en: Blog
he: בלוג

en: Blog Masonry
he: רשת בלוג

en: Blog Standard
he: בלוג סטנדרט

en: Blurb
he: תקציר

en: Blurb Content
he: תוכן הפסקה

en: Blurb Image
he: תמונת הפסקה

en: Blurb Title
he: כותרת הפסקה

en: Body
he: גוף

en: Border Color
he: צבע מסגרת

en: Border Radius
he: רדיוס גבול

en: Border Style
he: סגנון מסגרת

en: Border Width
he: רוחב מסגרת

en: Bottom
he: למטה

en: Bottom Center
he: בתחתית מרכז

en: Bottom Left
he: השמאלית התחתונה

en: Bottom Padding
he: מרווח תחתי

en: Bottom Right
he: הימנית התחתונה

en: Bottom To Top
he: מלמטה למעלה

en: Builder Interface
he: בונה ממשק

en: Built For
he: נבנה עבור

en: Built For Any
he: נבנה עבור כל

en: Bullet Color
he: צבע הנקודה

en: Button
he: כפתור

en: Button %1$s Text
he: מלל כפתור %1$s

en: Button %1$s URL
he: קישור כפתור %1$s

en: Button One
he: כפתור אחד

en: Button Text
he: טקסט כפתור

en: Button Two
he: כפתור שני

en: Button URL
he: כפתור URL

en: Button and Border Color
he: צבע כפתור וגבול

en: CSS
he: ‏CSS

en: CSS Class
he: סוג של  CSS

en: CSS ID
he: זיהי  CSS

en: Call
he: לקרוא

en: Call To Action
he: קריאה לפעולה

en: Cancel
he: ביטול

en: Captcha
he: קפצ’ה

en: Captcha Field
he: שדה Captcha

en: Captcha Text
he: טקסט Captcha

en: Caption
he: תיאור

en: Carousel
he: קרוסלה

en: Case Study
he: מקרה בוחן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Center
he: מרכז

en: Center Left
he: מרכז שמאל

en: Center List Items
he: מרכז פריטי רשימה

en: Center Right
he: במרכז

en: Change Structure
he: שנה מבנה

en: Change to Yes if you would like to adjust the width of this row to a non-standard width.
he: שנה לכן אם ברצונך לשנות את רוחב השורה הזאת לרוחב לא סטנדרטי.

en: Chat
he: צ ' אט

en: Choose Custom Color
he: בחר צבע מותאם אישית

en: Choose a Background
he: בחר רקע

en: Choose a Background Image
he: בחר תמונת רקע

en: Choose a Background Video MP4 File
he: הגדר קובץ MP4 כוידאו רקע

en: Choose a Background Video WEBM File
he: בחר קובץ  .WEBM כוידאו רקע

en: Choose a Slide Image
he: בחר תמונת שקופית

en: Choose a Video MP4 File
he: בחור קובץ וידאו MP4

en: Choose a Video WEBM File
he: בחר קובץ וידאו  .WEBM

en: Choose a title of your login box.
he: בחר כותרת לתיבת הכניסה שלך

en: Choose a title of your signup box.
he: בחר כותרת לתיבת ההרשמה שלך.

en: Choose an Audio file
he: בחר קובץ אודיו

en: Choose an Image
he: בחר תמונה

en: Choose an icon to display for the scroll down button.
he: בחר אייקון להצגת כפתור הגלילה מטה

en: Choose an icon to display with your blurb.
he: בחר סימן כדי להציג את התקציר

en: Choose how many columns to display.
he: בחר כמה טורים להציג

en: Choose how many posts you would like to display in the slider.
he: בחר כמה פוסטים תרצה להציג במחוון.

en: Choose how many posts you would like to offset by
he: בחר על ידי כמה פוסטים תרצה להיות מקוזז

en: Choose how much posts you would like to display per page.
he: בחר כמה פוסטים תרצה שיוצגו בעמוד אחד

en: Choose how your products should be ordered.
he: בחר כיצד למיין את המוצרים שלך

en: Choose image
he: בחר תמונה

en: Choose the social network
he: בחר את הרשת החברתית

en: Choose the type of field
he: בחר את סוג השדה

en: Choose whether or not the URL should open in a new window.
he: בחר האם ה-URL ייפתח בחלון חדש

en: Choose whether or not the quote icon should be visible.
he: בחר האם סמל הציטוט יהיה גלוי לעין

en: Choose whether or not this toggle should start in an open or closed state.
he: בחר האם ה-toggle יתחיל במצב פתוח או סגור

en: Choose which categories you would like to exclude from the search results.
he: בחר אילו קטגוריות אינך רוצה לכלול בתוצאות החיפוש.

en: Choose which categories you would like to include in the feed.
he: בחר איזה קטגוריות אתה רוצה שיכללו בפיד

en: Choose which categories you would like to include in the slider.
he: בחר אילו קטגוריות תרצה להציג במחוון

en: Choose which categories you would like to include.
he: בחר את הקטגוריות שאליהן ברצונך לכלול.

en: Choose which side of the page your sidebar will be on. This setting controls text orientation and border position.
he: בחר באיזה צד של הדף שלך הסרגל הצדדי יופיע. הגדרה זזאת קובעת את כיוון הטקסט ומיקום הגבול

en: Choose which type of products you would like to display.
he: בחר איזה סוג של מוצרים אתה רוצה להציג

en: Choose your desired portfolio layout style.
he: סגור את סגנון פריסת התיק הנבחר שלך

en: Circle
he: עיגול

en: Circle Border Color
he: צבע גבול העיגול

en: Circle Color
he: צבע העיגול

en: Circle Color Opacity
he: שקיפות סופר מעגלי

en: Circle Counter
he: מונה עגול

en: Circle Counter Title
he: כותרת סופר מעגלי

en: Circle Icon
he: הקף סמל

en: Clear Layout
he: נקה פריסה

en: Cleared
he: אישור

en: Click here to create new menu
he: לץ כאן כדי ליצור תפריט חדש

en: Clone Module
he: שכפל מודול

en: Clone Row
he: שכפל שורה

en: Clone Section
he: שכפל מקטע

en: Cloned
he: שיבט

en: Close
he: סגור

en: Closed Toggle Background Color
he: צבע הרקע של מתג סגור

en: Closed Toggle Text Color
he: צבע המלל של מתג סגור

en: Code
he: קוד

en: Collapse
he: קריסה

en: Collapsed
he: התמוטט.

en: Color
he: צבע

en: Column
he: טור

en: Columns Number
he: כמות עמודות

en: Coming Soon
he: בקרוב

en: Comment
he: תגובה

en: Comments
he: תגובות

en: Company Name
he: שם החברה

en: Configuration error
he: שגיאת תצורה

en: Configuration error: List is not defined
he: שגיאת תצורה: הרשימה לא מוגדר.

en: Configuration error: api key is not defined
he: שגיאת תצורה: מפתח api אינו מוגדר

en: Connecting...
he: חיבור...

en: Connection failed
he: החיבור נכשל

en: Contact Button
he: כפתור צור קשר

en: Contact Form
he: טופס יצירת קשר

en: Contact Title
he: כותרת צור קשר

en: Contact Us
he: צור קשר

en: Container
he: מכולה

en: Content
he: תוכן

en: Content Display
he: תצוגת תוכן

en: Content Font Color
he: צבע גופן התוכן

en: Content Styling
he: עיצוב תוכן

en: Continue Automatic Slide on Hover
he: המשך אוטומטי שקופית על ריחוף

en: Contributor
he: תורם

en: Control how many products are displayed.
he: בחר כמה מוצרים יוצגו

en: Control how many projects are displayed. Leave blank or use 0 to not limit the amount.
he: בקרה של כמה פרויקטים יוצגו . השאר ריק או השתמש ב-0 עד ללא הגבלת כמות

en: Controls
he: בקרה

en: Copied
he: העתקתי

en: Copy
he: העתק

en: Countdown Timer
he: טיימר ספירה לאחור

en: Countdown Timer Title
he: כותרת טיימר ספירה לאחור

en: Countdown To
he: ספירה לאחור ל

en: Counter Amount
he: מספר הסופר

en: Counter Container
he: מכולת הסופר

en: Counter Text Color
he: צבע טקסט המונה

en: Counter Title
he: כותרת הסופר

en: Cover
he: כיסוי

en: Cover Art Image URL
he: ‏URL של תמונת קאבר אמן

en: Create
he: צור

en: Create New Category
he: צור קטגוריה חדשה

en: Creative Agency
he: סוכנות קריאטייב

en: Currency
he: מטבע

en: Currency &amp; Frequency
he: מטבע &amp; תדירות

en: Custom CSS
he: ‏CSS מותאם אישית

en: Custom Margin
he: שוליים מותאמים אישית

en: Custom Padding
he: מרווחים מותאמים אישית

en: Custom Taxonomy Name
he: שם טקסונומיה מותאם

en: Custom Width
he: רוחב מותאם אישית

en: Dark
he: כהה

en: Dashed
he: מקווקו

en: Date Format
he: פורמט תאריך

en: Date: new to old
he: תאריך: חדש עד ישן

en: Date: old to new
he: תאריך: ישן עד חדש

en: Day
he: יום

en: Day(s)
he: היום(s)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Sorting
he: מיון ברירת מחדל

en: Define a custom background color for your module, or leave blank to use the default color.
he: הגדר צבע רקע מותאם אישית עבור למודול שלך, או השאר אותו ריק בכדי להשתמש בצבע ברירת המחדל.

en: Define a number for the circle counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.). <strong>Note: You can use only natural numbers from 0 to 100</strong>
he: הגדר מספר עבור מונה עגול (אל תכלול את סימן האחוזים, השתמש באפשרות מטה). שים לב: אתה יכול להשתמש רק במספרים מוחלטים מ-0 עד 100

en: Define a number for the counter. (Don't include the percentage sign, use the option below.)
he: הגדר מספר עבור המונה (אל תכלול את סימן האחוזים, השתמש באפשרות מטה)

en: Define a percentage for this bar.
he: הצג אחוזים לגרף זה

en: Define a sub title for the table if desired.
he: הגדר כותרת משנה לטבלה

en: Define a title for the pricing table.
he: הגדר כותרת לטבלת המחיר

en: Define a title for your contact form.
he: הגדר כותרת לטופס יצירת הקשר שלך

en: Define a title.
he: הגדר כותרת

en: Define an album name.
he: הגדר שם אלבום

en: Define an artist name.
he: הגדר שם אמן

en: Define custom text for the next link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
he: הגדר טקסט מותאם לקישור הבא. ניתן להשתמש במשתנה  <strong>%title</strong> כדי לכלול את שם הפוסט. השאר ריק לברירת מחדל.

en: Define custom text for the previous link. You can use the <strong>%title</strong> variable to include the post title. Leave blank for default.
he: הגדר טקסט מותאם לקישור הקודם. ניתן להשתמש במשתנה  <strong>%title</strong> כדי לכלול את שם הפוסט. השאר ריק לברירת מחדל.

en: Define custom width for this Row
he: הגדר רוחב מותאם אישית עבור השורה הזאת

en: Define how much space should be added below the divider.
he: הגדר כמה רווח צריך להיות מתחת למחלק.

en: Define the HTML ALT text for your image here.
he: הגדר כאן את הטקסט חלופי עבור התמונה שלך

en: Define the audio file for use in the module. To remove an audio file from the module, simply delete the URL from the settings field.
he: בחר את קובץ האודיו לשימוש במודל. בכדי להסיר קובץ אודיו מהמודול, מחק את ה- URL משדה ההגדרות

en: Define the length of automatically generated excerpts. Leave blank for default ( 270 )
he: הגדר את אורך הקטעים המיוצרים אוטומטית. השאר ריק לברירת מחדל (270)

en: Define the method, used for the parallax effect.
he: הגדר את השיטה שתשמש ליצרת אפקט פרלקס

en: Define the number of images that should be displayed per page.
he: הגדר את מספר תמונות שיוצגו בכל עמוד

en: Define the number of projects that should be displayed per page.
he: הגדר את מספר הפרויקטים שיוצגו בכל עמוד

en: Define the text for the slide button
he: הגדר את הטקסט עבור כפתור השקופית

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. Leave blank for default ( Read More )
he: הגדר את הטקסט שיוצג בכפתור "Read More". השאר ריק לברירת מחדל (קרא עוד).

en: Define the text which will be displayed on "Read More" button. leave blank for default ( Read More )
he: הגדר את הטקסט שיוצג בכפתור \"Read More\". השאר ריק לברירת מחדל (קרא עוד).

en: Define the title text for your slide.
he: הגדר את טקסט הכותרת לשקופית שלך

en: Define the unique ID of this field. You should use only English characters without special characters and spaces.
he: הגדר זיהוי ייחודי לשדה זה. השתמש רק באותיות אנגלית ללא תוים מיוחדים ורווחים.

en: Define whether the field should be required or optional
he: הגדר אם שדה זה הכרחי או אפשרי

en: Delete
he: מחק

en: Delete Row
he: מחק שורה

en: Delete Section
he: מחק מקטע

en: Description
he: תיאור

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Did
he: האם

en: Disable
he: השבת

en: Disable Builder
he: נטרל בנאי

en: Disable Item
he: השבת הפריט

en: Disable on
he: כיבוי מופעל

en: Disable this option if you want to ignore manually defined excerpts and always generate it automatically.
he: כבה אפשרות זו אם ברצונך להתעם מקטעים שהוגדרו באופן ידני ותמיד לייצר קטעים באופן אוטומטי.

en: Disabled
he: נכים

en: Disabling this option will remove the circle button at the bottom of the slider.
he: כיבוי אופציה זאת תסיר את כפתור העיגול בתחתית הסליידר

en: Display Captcha
he: הצג את Captcha

en: Display Image Overlays on Main Video
he: הצג פריסות תמונה בוידאו הראשי

en: Divi Library
he: ספריית Divi

en: Divi Plugin Options
he: אפשרויות רכיב Divi

en: Divi Role Editor
he: Divi תפקיד עורך

en: Divider
he: חוצץ

en: Divider Position
he: מיקום מחלק

en: Divider Style
he: סגנון מחלק

en: Divider Weight
he: משקל המחלק

en: Do you wish to proceed?
he: האם ברצונך להמשיך?

en: Documentation
he: תיעוד

en: Don't Show Divider
he: אל תראה את החוצץ

en: Don't forget to disable it once the list has been regenerated.
he: אל תשכח לכבות אותו ברגע שהרשימה נוצרה מחדש.

en: Done
he: עשיתי

en: Dot Nav Custom Color
he: צבע סרגל ניווט הנקודות מותאם אישית

en: Dotted
he: מנוקד

en: Double
he: כפול

en: Download Export File
he: הורד קובץ ייצוא

en: Downwards
he: למטה

en: Dropdown Menu Animation
he: האנימציה של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Background Color
he: צבע הרקע של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Container
he: מיכל תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Line Color
he: צבע הקו של התפריט המופל

en: Dropdown Menu Links
he: קישורים תפריט נפתח

en: Dropdown Menu Text Color
he: צבע המלל של התפריט המופל

en: During preview, link to different page is disabled
he: במהלך התצוגה המקדימה, קישור אל דף אחר אינו זמין

en: Edit Buttons
he: עריכה כפתורים

en: Edit Category
he: עריכת קטגוריה

en: Edit Colors
he: עריכת צבעים

en: Edit Configuration
he: עריכה תצורה

en: Edit Content
he: עריכת תוכן

en: Edit Fonts
he: עריכה גופנים

en: Edit Global Items
he: עריכה העולמי פריטים

en: Edit Item
he: עריכת פריט

en: Edit Layout
he: ערוך תבנית

en: Edit Project
he: עריכת פרויקט

en: Edit Tag
he: עריכה תג

en: Edited
he: נערך

en: Editor
he: עורך

en: Email
he: אימייל

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Email Field
he: שדה מייל

en: Email Optin
he: דוא " ל Optin

en: Enable
he: לאפשר

en: Enable Redirect URL
he: אפשר כתובות URL מופנת

en: Enable or disable pagination for this feed.
he: הפעל או בטל מספור עמודים לפיד זה

en: Enable this option to define custom gutter width for this row.
he: בחר באפשרות זו כדי להגדיר מותאם אישית הביוב רוחב עבור שורה זו.

en: Enable this option to extend the width of this row to the edge of the browser window.
he: הפעל את האפשרות הזאת על מנת להרחיב את הרוחב של השורה הזאת לקצה חלון הדפדפן.

en: Enabled
he: זמין

en: Enabling this option will give your background images a fixed position as you scroll.
he: הפעלת אפשרות זו תיתן לך תמונות רקע קבועה כאשר תגולל את העכבר

en: Enabling this option will remove the background color of this section, allowing the website background color or background image to show through.
he: הפעלת האפשרות הזאת תסיר את צבע הרקע של הסעיף הזה, מאפשר לרקע האתר או לרקע התמונה להראות דרך הסעיף.

en: Enter a new name for this module
he: הזן שם חדש עבור מודול זה

en: Enter an address for the map center point, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
he: הכנס כתובת לנקודת מרכז המפה, על הכתובת ייערך גיאוקוד ותוצג על המפה מתחת

en: Enter an address for this map pin, and the address will be geocoded and displayed on the map below.
he: הכנס כתובת של סיכת המפה, והכתובת תהיה מקודדת גיאוגרפית ותוצג על המפה בהמשך

en: Enter the URL for the Button.
he: הכנס את הURL עבור הכפתור

en: Enter the text for the Button.
he: הכנס את המלל עבור הכפתור

en: Enter your page title here.
he: הכנס כאן את כתובת העמוד שלך

en: Equalize Column Heights
he: השווה גבהיי טורים

en: Exclude Categories
he: אל תכלול קטגוריות

en: Exclude Pages
he: אל תכלול עמודים

en: Exclude Posts
he: אל תכלול פוסטים

en: Excluded Item
he: פריט שלא נכלל

en: Excluded option
he: אל תכלול אפשרות

en: Expand
he: מתרחב

en: Expand Row
he: הרחב את השורה

en: Expand Section
he: הרחב את המקטע

en: Expanded
he: מורחב

en: Export Divi Builder Layouts
he: יצא מערכי בנאי Divi

en: Export Divi Layouts
he: יצא מערכי Divi

en: Facebook
he: ‏Facebook

en: Facebook Profile Url
he: ‏URL לפרופיל Facebook

en: Fade
he: מתעמעם

en: Fade In
he: פיד-אין

en: Featured Image
he: תמונה נבחרת

en: Featured Image Overlay
he: כיסוי תמונה נבחרת

en: Featured Image Placement
he: מיקום תמונה מומלצת

en: Featured Products
he: מוצרים נבחרים

en: Featured Table
he: שולחן מומלץ

en: Featured Table Background Color
he: צבע הרקע של השולחן המומלץ

en: Featured Table Body Text Color
he: צבע מלל הגוף של השולחן המומלץ

en: Featured Table Bullet Color
he: צבע הנקודה של השולחן המומלץ

en: Featured Table Header Background Color
he: צבע הרקע של הכותרת של השולחן המומלץ

en: Featured Table Header Text Color
he: צבע המלל של הכותרת של השולחן המומלץ

en: Featured Table Price Color
he: צבע המחיר של השולחן המומלץ

en: Featured Table Subheader Text Color
he: צבע המלל של כותרת המשנה של השולחן המומלץ

en: Featuring a table will make it stand out from the rest.
he: הבלטת טבלה תגרום לה להתבלט ביחס לשאר

en: Feed Title
he: כותרת פיד

en: FeedBurner
he: ‏FeedBurner

en: Field
he: שדה

en: Field ID
he: זיהוי שדה

en: Field Settings
he: הגדרות שדה

en: Field border
he: גבול שדה

en: Fields Background Color
he: צבע רקע שדות

en: Fields Border Radius
he: רדיוס גבול שדות

en: Filter
he: סנן

en: Filterable Portfolio
he: תיק סינון

en: Find
he: מצא

en: First Name
he: שם פרטי

en: Fit
he: מתאים

en: Flip
he: מתהפך

en: Focus Background Color
he: צבע הרקע של אזור מסומן

en: Focus Border Color
he: צבע הגבול של האזור המסומן

en: Focus Text Color
he: צבע המלל של אזור מסומן

en: Follow
he: עקבו

en: Follow Button
he: כפתור עקוב

en: Force Fullwidth
he: הפוך לרוחב מלא

en: Forgot your password?
he: שכחתם את סיסמתכם?

en: Form Background Color
he: צבע הרקע של הטופס

en: Form Field
he: אזור הטופס

en: Form Field Background Color
he: צבע הרקע של אזור הטופס

en: Form Field Text Color
he: צבע המלל באזור הטופס

en: Form Fields
he: שדה תפסים

en: Frequency
he: תדירות

en: Fullwidth
he: רוחב מלא

en: Fullwidth Code
he: קוד ברוחב מלא

en: Fullwidth Header
he: כותרת רוחב מלא

en: Fullwidth Image
he: תמונה ברוחב מלא

en: Fullwidth Map
he: מפה ברוחב מלא

en: Fullwidth Menu
he: תפריט רוחב מלא

en: Fullwidth Module
he: מודול ברוחב מלא

en: Fullwidth Portfolio
he: תיק רוחב מלא

en: Fullwidth Post Slider
he: מחוון פוסט ברחוב מלא

en: Fullwidth Post Title
he: כותרת פרסום ברוחב מלא

en: Fullwidth Section
he: סעיף ברוחב מלא

en: Fullwidth Slider
he: סליידר רוחב מלא

en: Fullwidth module can't be used outside of the Fullwidth Section.
he: לא ניתן להשתמש במודול הרוחב המלא מחוץ לחלק הרוחב המלא.

en: Gallery
he: גלריה

en: Gallery Images
he: גלריית תמונות

en: Gallery Item
he: פריט גלריה

en: Gallery Item Caption
he: כותרת לפריט מהגלריה

en: Gallery Item Title
he: כותרת פריט גלריה

en: Gallery Pagination
he: עימוד גלריה

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Generate From Video
he: צור מוידאו

en: Geocode was not successful for the following reason
he: גיאוקוד נכשל מהסיבה הבאה

en: Geocoder failed due to
he: גיאוקוד נכשל בגלל

en: Global
he: גלובאל

en: Global Layout
he: סידור גלובלי

en: Global/not Global
he: גלובאלי/לא גלובאלי

en: Google+
he: ‏Google+

en: Google+ Profile Url
he: ‏URL לפרופיל Google+

en: Grayscale Filter Amount (%)
he: כמות פילטר סולם אפור (%)

en: Grid
he: רשת

en: Grid Tile Background Color
he: צבע הרקע של טייל רשת

en: Groove
he: חריץ

en: Gutter Width
he: מרווח טורים

en: Header
he: כותרת

en: Header Container
he: כותרת מיכל

en: Header Image
he: תמונת כותרת

en: Header Image URL
he: URL של תמונת כותרת

en: Heading
he: כותרת

en: Height
he: גובה

en: Here you can adjust the alignment of your text.
he: כאן אתה יכול לכוונן את יישור הטקסט שלך

en: Here you can adjust the order in which posts are displayed.
he: כאן תוכל לשנות את הסדר בו פוסטים יוצגו.

en: Here you can change the text used for the signup button.
he: כאן אתה יכול לשנות את הטקסט של תיבת ההרשמה

en: Here you can choose Aweber list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure Aweber is set up properly in %1$s and you have at least one list on a Aweber account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate Aweber Lists' option in %1$s.%2$s
he: כאן תוכל לבחור רשימת Aweber בכדי להוסיף אליה לקוחות. אם אינך רואה כאן רשימות, עליך לוודא שמפתח API בAweber מכוון ל%1$s ושבחשבון הAweber לפחות רשימה אחת. אם הוספת רשימה חדשה, אך היא אינה מופיעה כאן, הפעל את אפשרות ״צור מחדש רשימת Aweber״ בתוך %1$s.%2$s

en: Here you can choose MailChimp list to add customers to. If you don't see any lists here, you need to make sure MailChimp API key is set in %1$s and you have at least one list on a MailChimp account. If you added new list, but it doesn't appear here, activate 'Regenerate MailChimp Lists' option in %1$s.%2$s
he: כאן תוכל לבחור רשימת מיילצ׳ימפ בכדי להוסיף אליה לקוחות. אם אינך רואה כאן רשימות, עליך לוודא שמפתח API במיילצ׳ימפ מכוון ל%1$s ושבחשבון המיילצ׳ימפ לפחות רשימה אחת. אם הוספת רשימה חדשה, אך היא אינה מופיעה כאן, הפעל את אפשרות ״צור מחדש רשימת מיילצ׳ימפ״ בתוך %1$s.%2$s

en: Here you can choose a service provider.
he: כאן אתה יכול לבחור ספק שירות

en: Here you can choose the color for the Title/Meta text
he: כאן אתה יכול לבחור את הצבע של מלל הכותרת

en: Here you can choose the direction that your sub-menus will open. You can choose to have them open downwards or upwards.
he: כאן אתה יכול לבחור לאיזה כיוון תפריט המשנה ייפתח. אתה יכול לקבוע שהם ייפתחו למטה או למעלה

en: Here you can choose the image alignment.
he: כאן אתה יכול לבחור את יישור התמונה

en: Here you can choose the orientation for the Title/Meta text
he: כאן אתה יכול לבחור את הכיוון של מלל הכותרת

en: Here you can choose the shape of your social network icons.
he: כאן אתה יכול לבחור את עיצוב של סמלי רשתות חברתיות

en: Here you can choose the value of your text. If you are working with a dark background, then your text should be set to light. If you are working with a light background, then your text should be dark.
he: כאן אתה יכול לבחור את הערך של הטקסט שלך. אם אתה עובד עם רקע כהה, אז הטקסט שלך צריך להיות בהיר. אם אתה עובד עם עם רקע כהה, אז הטקסט שלך צריך להיות כהה.

en: Here you can choose where to place the Featured Image
he: כאן אתה יכול לבחור איפה למקם את התמונה המומלצת

en: Here you can choose where to place the icon.
he: כאן אתה יכול לבחור היכן לממקם את הסמל שלך

en: Here you can choose whether background color setting below should be used or not.
he: כאן אתה יכול לבחור האם להשתמש בהגדרות צבע הרקע

en: Here you can choose whether icon set above should display within a circle.
he: כאן אתה יכול לקבוע האם הסמל שלך שנקבע למעלה יהיה מוקף בעיגול

en: Here you can choose whether icon set below should be used.
he: כאן אתה יכול לבחור האם ייעשה שימוש בסימן שנקבע למטה

en: Here you can choose whether if the icon circle border should display.
he: כאן אתה יכול לבחור האם להציג את הגבול של העיגול

en: Here you can choose whether or not display the Author Name in Post Meta
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את שם הכותב ב Meta של הפרסום

en: Here you can choose whether or not display the Categories in Post Meta. Note: This option doesn't work with custom post types.
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את הקטגוריות ב Metaשל הפוסט. הערה: אפשרות זאת לא עובדת עם סוגי פרסומים מותאמים אישית.

en: Here you can choose whether or not display the Comments Count in Post Meta.
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את כמות התגובות ב Metaשל הפוסט.

en: Here you can choose whether or not display the Date in Post Meta
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את התאריך ב Meta של הפרסום

en: Here you can choose whether or not display the Featured Image
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את התמונה המומלצת

en: Here you can choose whether or not display the Post Meta
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את ה Meta של הפרסום

en: Here you can choose whether or not display the Post Title
he: כאן אתה יכול לבחור אם להראות או לא להראות את כותרת הפרסום

en: Here you can choose whether or not the image should have a space below it.
he: כאן אתה יכול לבחור אם מתחת לתמונה שלך יהיה חלל

en: Here you can choose whether or not the image should open in Lightbox. Note: if you select to open the image in Lightbox, url options below will be ignored.
he: כאן אתה יכול לבחור האם התמונה שלך תפתח בלייטבוקס. שים לב: אם אתה בוחר לפתוח תמונה בלייטבוקס, נתעלם מאפשרויות URLמטה

en: Here you can choose whether or not to include the follow button next to the icon.
he: כאן אתה יכול לבחור האם לכלול את כפתור עקוב ליד הסמל

en: Here you can choose whether or not use parallax effect for the featured image
he: כאן אתה יכול לבחור אם להשתמש או לא להשתמש באפקט parallax לתמונה המומלצת

en: Here you can choose whether or not use the background color for the Title/Meta text
he: כאן אתה יכול לבחור אם להשתמש או להשתמש בצבע הרקע עבור מלל הכותרת

en: Here you can choose whether or not your link opens in a new window
he: כאן אתה יכול להחליט האם הקישור ייפתח בחלון חדש

en: Here you can choose whether the header is expanded to fullscreen size.
he: כאן אתה יכול לבחור אם הכותרת מוגדלת לגודל של מסך מלא

en: Here you can choose whether the percent sign should be added after the number set above.
he: כאן אתה לבחור האם להוסיף את סימן האחוזים אחרי המספר לעיל

en: Here you can choose whether the scroll down button is shown.
he: כאן אתה יכול לבחור אם כפתור הגלילה מטה מוצג

en: Here you can choose whether the user should be redirected to the current page.
he: כאן אתה יכול לבחור האם המשתמש ינותב מחדש לעמדו הנוכחי

en: Here you can choose whether the zoom level will be controlled by mouse wheel or not.
he: כאן אתה יכול להחליט האם רמת הזום ניתנת לשליטה באמצעות גלגל העכבר

en: Here you can choose whether to hide or show the next post link
he: כאן תוכל לבחור אם להסתיר או להציג קשיור לפוסט הבא.

en: Here you can choose whether to hide or show the previous post link
he: כאן תוכל לבחור אם להסתיר או להציג קשיור לפוסט הקודם.

en: Here you can choose whether to show the images title and caption, if the image has them.
he: כאן אתה יכול לבחור האם להראות את כותרות וכיתוב התמונות, אם לתמונה יש אותם

en: Here you can choose whether your text is light or dark. If you have a slide with a dark background, then choose light text. If you have a light background, then use dark text.
he: כאן אתה יכול לבחור האם הטקסט יהיה בהיר או כהה. אם יש לך סלייד עם רקע כהה אז בחר בטקסט בהיר. אם יש לך רקע בהיר, בחר בטקסט כהה

en: Here you can choose whether your text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
he: כאן אתה יכול לבחור האם הטקסט שלך יהיה בהיר או כהה. אם אתה עובד עם רקע כהה, אז הטקסט שלך צריך להיות בהיר. אם הרקע שלך בהיר, אז הטקסט שלך צריך להיות כהה.

en: Here you can choose whether your title text should be light or dark. If you are working with a dark background, then your text should be light. If your background is light, then your text should be set to dark.
he: כאן אתה יכול לבחור האם טקסט הכותרת יהיה בהיר או כהה. אם אתה עובד עם רקע כהה, אז הטקסט צריך להיות בהיר. אם אתה עובד עם רקע בהיר, אז הטקסט צריך להיות כהה.

en: Here you can choose which action to execute on button click
he: כאן אתה יכול לבחור איזה פעולה לבצע לחיצה על כפתור

en: Here you can choose which parallax method to use for the featured image
he: כאן אתה יכול לבחור באיזו שיטת parallax להשתמש בתמונה המומלצת

en: Here you can create new widget areas for use in the Sidebar module
he: כאן אתה יכול ליצור איזורי וידג'ט לשימשו במודול סרגל צדדי

en: Here you can create the content that will be used within the module.
he: כאן ניתן ליצור את התוכן בו יעשה שימוש במודול

en: Here you can define a custom background color for your CTA.
he: כאן אתה יכול להגדיר צבע רקע מותאם אישית לקריאה לפעולה

en: Here you can define a custom background color for your countdown timer.
he: כאן אתה יכול להגדיר רקע מותאם אישית לטיימר ספירה לאחור שלך

en: Here you can define a custom color for the icon circle border.
he: כאן אתה יכול לבחור צבע מותאם אישית עבור גבול עיגול הסמל שלך

en: Here you can define a custom color for the icon circle.
he: כאן אתה יכול לקבוע צבע מותאם אישית עבור העיגול  של הסמל

en: Here you can define a custom color for the overlay
he: כאן תוכל לבחור צבע מותאם לכיסוי

en: Here you can define a custom color for the overlay icon
he: כאן תוכל לבחור צבע מותאם לאייקון כיסוי

en: Here you can define a custom color for your icon.
he: כאן תוכל להגדיר צבע מותאם אישית עבור הסמל שלך.

en: Here you can define a custom icon for the overlay
he: כאן תוכל לבחור אייקון מותאם לכיסוי

en: Here you can define the Date Format in Post Meta. Default is 'M j, Y'
he: כאן אתה יכול להגדיר את פורמט התאריך ב Metaשל הפוסט. ברירת המחדל היא 'M j, Y'

en: Here you can define the content that will be placed within the current tab.
he: כאן אתה יכול להגדיר את התוכן שיוצב בכרטייסה הנוכחית

en: Here you can define the content that will be placed within the infobox for the pin.
he: כאן אתה יכול להגדיר תוכן שיוצג בתיבת המידע עבור הסיכה

en: Here you can define the custom pattern for the email Message. Fields should be included in following format - <strong>%%field_id%%</strong>. For example if you want to include the field with id = <strong>phone</strong> and field with id = <strong>message</strong>, then you can use the following pattern: <strong>My message is %%message%% and phone number is %%phone%%</strong>. Leave blank for default.
he: כאן תוכל להגדיר דפוס מותאם להודעת המייל. יש להוסיף שדות באופן הבא - <strong>%%field_id%%</strong>. לדוגמא, אם ברצונך לכלול שדה עם זיהוי = <strong>phone</strong> ושדה עם זיהוי = <strong>phone</strong>, השתמש בשורה:  <strong>ההודעה שלי היא %%message%% ומהספר הטלפון הוא %%phone%%</strong>. השאר ריק לברירת מחדל.

en: Here you can define whether previous and next posts must be within the same taxonomy term as the current post
he: כאן תוכל לבחור אם פוסט הבא וקודם חייבים להיות בתוך אותם מושגי טקסונומיה כמו הפוסט הנוכחי.

en: Here you can define whether to show "read more" link after the excerpts or not.
he: כאן אתה יכול לבחור האם להציג קישור 'למידע נוסף' לאחר הקטעים

en: Here you can designate how fast the carousel rotates, if 'Automatic Carousel Rotation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation. (Ex. 1000 = 1 sec)
he: כאן אתה יכול להחליט באיזה מהירות הקרוסלה תסובב,  אם תבחר למעלה באופציה של "מהירות קרוסלה אוטומטית". ככל שהמספר יהיה יותר גבוה כך ההפסקה בין כל סיבוב תגדל (לדוגמא 1000=שנייה אחת)

en: Here you can designate how fast the slider fades between each slide, if 'Automatic Animation' option is enabled above. The higher the number the longer the pause between each rotation.
he: כאן אתה יכול לציין את מהירות המעבר בין שקופיות, אם תבחר את 'אנימציה אוטומטית',  המוצגת  לעיל. ככל שהמספר גבוה יותר כך גדלה ההפסקה בין הסיבובים.

en: Here you can save the current item and add it to your Divi Library for later use as well.
he: כאן אתה לשמור את הפריט הנוכחי שלך ולהוסיף אותו לספריית הDivi שלך לשימוש מאוחר יותר.

en: Here you can select whether or not your section has an inner shadow. This can look great when you have colored backgrounds or background images.
he: כאן אתה יכול להכניס האם למקטע שלך יש או אין צל פנימי. זה יכול להיראות מצוין כאשר יש לך רקע צבעוני או תמונות רקע

en: Hex Value
he: ערך צבע

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hide
he: הסתר

en: Hide Arrows
he: הסתר חצים

en: Hide Button
he: הסתר כפתור

en: Hide CTA On Mobile
he: הסתר CTA בנייד

en: Hide Content On Mobile
he: הסתר תוכן בנייד

en: Hide Next Post Link
he: הסתר קישור לפוסט הבא

en: Hide On Mobile
he: הסתר בנייד

en: Hide Previous Post Link
he: הסתר קישור לפוסט קודם

en: Hide Slider Controls
he: הסתר הגדרות סליידר

en: Home
he: בית

en: Homepage Basic
he: בסיס דף הבית

en: Homepage Company
he: חברת דף הבהית

en: Homepage Corporate
he: חברות דף הבית

en: Homepage Extended
he: דף הבית מורכב

en: Homepage Portfolio
he: תיק דף הבית

en: Homepage Shop
he: חנות דף הבית

en: Hour(s)
he: שעה(s)

en: Hover Icon Picker
he: בחירת אייקון בעת סימון

en: Hover Overlay Color
he: צבע כיסוי בעת סימון

en: Hrs
he: שעות

en: Icon
he: אייקון

en: Icon Color
he: צבע סמל

en: Icon Font Size
he: גודל הפונט של האייקון

en: Icon Hover Color
he: צבע אייקון מסומן

en: If defined, this image will be used as the background for this module. To remove a background image, simply delete the URL from the settings field.
he: אם הוגדר, תמונה זאת תשמש כרגע עבור המודול, בכדי להסיר תמונת רקע, מחק את ה- URL משדה ההגדרות.

en: If defined, this slide image will appear to the left of your slide text. Upload an image, or leave blank for a text-only slide.
he: אם הוגדר, תמונת הסלייד תופיע משמאל לטקסט הסלייד. העלה תמונה או השאר ריק עבור סלייד עם טקסט בלבד

en: If defined, this video will appear to the left of your slide text. Enter youtube or vimeo page url, or leave blank for a text-only slide.
he: אם הוגדר, הוידאו יופיע משמאל לטקסט הסלייד. הכנס  עמוד URL  של  Youtubeאו Vimeo, או השאר ריק עבור סלייד עם טקסט בלבד

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the featured image of a post.
he: כשאפשרות זו מופעלת, צבע כיוסי ואייקון יוצגו כשמבקרים מרחפים מעל לתמונה הנבחרת של פוסט.

en: If enabled, an overlay color and icon will be displayed when a visitors hovers over the image
he: כשאפשרות זו מופעלת, צבע כיסוי ואייקון יוצגו כשמבקרים מחרפים מעל התמונה.

en: If enabled, the field will take 100% of the width of the content area, otherwise it will take 50%
he: כשאפשרות זו מופעלת, השדה יתפוס 100% מרוחב אזור התוכן, אחרת הוא יתפוס 50%.

en: If enabled, your background image will stay fixed as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
he: אם תאפשר, תמונת הרקע שלך תישאר קבועה כאשר אתה תגולל עם העכבר, ותיצור אפקט פרלקס כייפי

en: If enabled, your background images will have a fixed position as your scroll, creating a fun parallax-like effect.
he: אם תפעיל אפשרות זאת, לתמונות הרקע שלך יהיה מקום קבוע כאשר תגוגלל את העכבר, מה שייצור אפקט פרלקס כייפי

en: If you have a slide image defined, input your HTML ALT text for the image here.
he: אם יש לך שקופית סלייד מוגדרת, הכנס כאן את  HTML של הטקסט האלטרנטיבי עבור התמונה

en: If you the carousel layout option is chosen and you would like the carousel to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
he: אם פריסת הקרוסלה נבחרה ואתה רוצה שהקרוסלה תגלוש באופן אוטומטי, מבלי שהמבקר צריך ללחוץ על הכפתור הבא, אפשר אופציה זאת וקבע את מהירות ההחלפה מטה

en: If you would like the slider to slide automatically, without the visitor having to click the next button, enable this option and then adjust the rotation speed below if desired.
he: אם אתה רוצה שהשקופית תופיע באופן אוטומטית, מבלי שהמשתמש יצטרך להלחיץ על הכפתור הבא, אפשר אופציה זאת ואז קבע את מהירות המחזור

en: If you would like to adjust the date format, input the appropriate PHP date format here.
he: אם אתה רוצה להתאים את תבנית התאריך, הכנס כאן את תבנית תאריך PHP המתאימה.

en: If you would like to make your blurb a link, input your destination URL here.
he: אם אתה רוצה להפוך את התקציר שלך ללינק, הכנס כאן את כתובת ה-URL

en: If you would like to use a subhead, add it here. Your subhead will appear below your title in a small font.
he: אם אתה רוצה להשתמש בכותרת משנה, הוסף אותה כאן. כותרת המשנה שלך תופיע מתחת לכותרת בפונט קטן

en: If you would like your image to be a link, input your destination URL here. No link will be created if this field is left blank.
he: אם אתה רוצה שהתמונה שלך תהיה קישור, הכנס את  URL היעד שלך כאן. לא יווצר קישור אם תשאר שדה זה ריק

en: If your pricing is subscription based, input the subscription payment cycle here.
he: אם המחיר שלך מבוסס על דמי מנוי, הכנס כאן את מחזורי התשלום של דמי המנוי

en: Image
he: תמונה

en: Image Alignment
he: יישור תמונה

en: Image Alt Text
he: טקסט אלטרנטיבי לתמונה

en: Image Alternative Text
he: טקסט אלטרנטיבי לתמונה

en: Image Max Width
he: רוחב מקסימלי של תמונה

en: Image Overlay
he: תמונת כיסוי

en: Image Overlay URL
he: שכבת תמונה  URL

en: Image Placement
he: הצבת תמונה

en: Image Title Text
he: טקסט כותרת תמונה

en: Image URL
he: ‏URL תמונה

en: Image Vertical Alignment
he: יישור תמונה אנכי

en: Image/Icon Animation
he: אנימציית תמונה/סמל

en: Image/Icon Placement
he: מיקום תמונה/סמל

en: Images Number
he: מספר תמונות

en: In The New Tab
he: בכרטיסייה חדשה

en: In The Same Window
he: באותו החלון

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact height (in pixels) of your video here.
he: בכדי שהסרטונים יהיו בודל הנכון, אתה חייב כאן להכניס את הגובה המדויק של הוידאו (בפיקסלים)

en: In order for videos to be sized correctly, you must input the exact width (in pixels) of your video here.
he: בכדאי שהסרטונים יהיו בגודל הנכון, אתה חייב כאן להכניס את הרוחב המדויק של הוידאו (בפיקסלים)

en: In the same category
he: בתוך אותה קטגוריה

en: Inactive Tab Background Color
he: צבע הרקע של לשונית לא פעילה

en: Include Advanced Design Settings
he: כלול הגדרות עיצוב מתקדמות

en: Include Advanced Design settings
he: כלול הגדרות עיצוב מתקדמות

en: Include Categories
he: כולל קטגוריות

en: Include Custom CSS
he: כלול CSS מותאם אישית

en: Include General Settings
he: כלול הגדרות כלליות

en: Include General settings
he: כלול הגדרות כלליות

en: Included option
he: כלול אפשרות

en: Incorrect email
he: דוא " ל שגוי

en: Input
he: הזנה

en: Input Border Radius
he: רדיוס הגבול של הקלט

en: Input Facebook Profile Url.
he: הכנס URL. של פרופיל  Facebook

en: Input Field
he: שדה הזנה

en: Input Field Background Color
he: צבע רקע שדה הזנה

en: Input Google+ Profile Url
he: הכנס URL. של פרופיל   Google+

en: Input LinkedIn Profile Url
he: הכנס URL. של פרופיל   LinkedIn

en: Input Twitter Profile Url
he: הכנס URL. של פרופיל  Twitter

en: Input a destination URL for the slide button.
he: הצגת יעד  URL עבור כפתור השקופית

en: Input a list of features that are/are not included in the product. Separate items on a new line, and begin with either a + or - symbol:
he: הכנס רשימה של תכונות שנכללות או לא נכללות במוצר הזה. פריטים נפרדים בשורה חדשה והתחל ב-בסימן + או -

en: Input a title for the circle counter.
he: הוסף כותרת עבור מונה עגול

en: Input a title for the counter.
he: הוסף כותרת עבור המונה

en: Input a title for your bar.
he: הוסף כותרת לבאר שלך

en: Input the destination URL for the signup button.
he: הכנס כאן את URL  היעד עבור כפתור הרשמה

en: Input the destination URL for your CTA button.
he: הכנס את URL היעד שלך עבור כפתור 'קריאה לפעולה'

en: Input the destination URL for your button.
he: הזן את כתובת היעד לכפתור

en: Input the email address where messages should be sent.
he: הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני אליה יישלחו הודעות

en: Input the job title.
he: הכנס את כותרת המשרה

en: Input the main text content for your module here.
he: הכנס כאן את תוכן הטקסט העיקרי למודול שלך

en: Input the name of the company.
he: הכנס את השם שם החברה

en: Input the name of the person
he: הכנס את השם של האדם

en: Input the name of the testimonial author.
he: הכנס את שם מחבר חוות הדעת

en: Input the person's position.
he: הכנס את תפקידו של האדם

en: Input the value of the product here.
he: הכנס את הערך של המטבע כאן

en: Input the website of the author or leave blank for no link.
he: הכנס את אתר האינטרנט של המחבר או השאר ריק אם אין קישור

en: Input your desired button text, or leave blank for no button.
he: הכנס את טקסט הכפתור הרצוי שלך, או השאר ריק אם אתה לא רוצה בכפתור

en: Input your desired button text.
he: הזן טקסט לכפתור

en: Input your desired currency symbol here.
he: בחר כאן את סמל המטבע המועדף עליך

en: Input your main slide text content here.
he: הכנס כאן את הטקסט העיקרי של הסלייד

en: Input your value to action title here.
he: הכנס ערך כדי לפעול כאן

en: Insert Column(s)
he: הכנס עמוד(ות)

en: Insert Columns
he: הוספת עמודות

en: Insert Module
he: הוספת מודול

en: Insert Module(s)
he: הכנס מודול(ים)

en: Inset
he: הגבול יוחל בתוך הרכיב

en: Instagram
he: ‏Instagram

en: Invalid Color
he: חוקי צבע

en: Invalid Email.
he: אימייל לא תקין.

en: Invalid Pin and address data. Please try again.
he: קוד וכתובת מידע לא תקינים, אנא נסה שנית.

en: Invalid email
he: דוא " ל לא חוקית

en: Item
he: כלי

en: Item Overlay
he: פריט כיסוי

en: Item Title
he: כותרת פריט

en: Job Title
he: כותרת משרה

en: Justified
he: מוצדק

en: Keep Column Padding on Mobile
he: ממשיך הטור ריפוד ניידים

en: Keep Custom Padding on Mobile
he: שמור מרווח מותאם אישית בנייד

en: Label
he: תווית

en: Label Color
he: צבע תווית

en: Landing Page
he: עמוד נחיתה

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Layout
he: מתווה

en: Layout Name:
he: שם מערך:

en: Layout Type
he: סוג מערך

[ctx: Layout item]
en: Add New
he: הוסף חדש

[ctx: Layout type general name]
en: Layouts
he: תבניות

[ctx: Layout type singular name]
en: Layout
he: תבנית

en: Layouts
he: מתווים

en: Leave a Reply to %s
he: השאר תגובה ל %s

en: Leave blank if you're using this module on a Project or Post. Otherwise type the taxonomy name to make the 'In the Same Category' option work correctly
he: השאר ריק אם הינך משתמש במודול זה בפרוייקט או בפוסט. אחרת, הקלד את שם המיון בכדי שאפשרות ״בתוך אותה קטגוריה״ תפעל כראוי

en: Left
he: שמאל

en: Left To Right
he: משמאל לימין

en: Library Settings
he: הגדרות ספריית

en: Light
he: בהיר

en: Link Disabled
he: קישור זמין

en: Link Shape
he: צורת הקישור

en: Link URL
he: קישור  URL

en: LinkedIn
he: ‏LinkedIn

en: LinkedIn Profile Url
he: פרופיל LinkedIn URL

en: Links
he: קישורים

en: Load
he: העלה

en: Load From Library
he: טען מספריה

en: Load Layout
he: טען פריסה

en: Loaded
he: טעון

en: Loading preview...
he: טעינת תצוגה מקדימה...

en: Lock
he: לנעול

en: Lock Item
he: לנעול פריט

en: Locked
he: נעול

en: Log out
he: התנתק

en: Logged in as %1$s
he: ‏%1$s מחובר כ

en: Login
he: התחבר

en: Login Button
he: כפתור כניסה

en: Login Description
he: תיאור כניסה

en: Login Fields
he: שדות כניסה

en: Login Form
he: תופס כניסה

en: Logo
he: לוגו

en: Logo Image Alternative Text
he: הלוגו לתמונה טקסט חלופי

en: Logo Image URL
he: קישור של תמונת לוגו

en: Logo Title
he: לוגו כותרת

en: MailChimp
he: ‏MailChimp

en: MailChimp lists
he: רשימת  MailChimp

en: Main Element
he: רכיב ראשי

en: Maintenance Mode
he: מצב תחזוקה

en: Make Fullscreen
he: עבור למסך מלא

en: Make Fullwidth
he: הפוך לרוחב מלא

en: Make Menu Links Fullwidth
he: צור תפריט קישורים Fullwidth

en: Make This Row Fullwidth
he: הפוך את השורה הזאת לרוחב מלא

en: Make This Section Fullwidth
he: להפוך סעיף זה Fullwidth

en: Make This Table Featured
he: הפוך את הטבלה הזאת למובלטת

en: Make a connection
he: לעשות את הקשר

en: Make sure you entered the captcha.
he: אנא וודאו שמילאתם את הקפצ'ה.

en: Make sure you fill in all required fields.
he: הקפד למלא את כל שדות החובה

en: Make this a global item
he: הפוך את זה לפריט גלובאלי

en: Manage Categories
he: נהל קטגוריות

en: Map
he: מפה

en: Map Center Address
he: כתובת מרכז המפה

en: Map Pin Address
he: כתובת סיכת מפה

en: Map Pin Address cannot be empty
he: כתובת מפה לא יכול להיות ריק

en: Max Width
he: רוחב מקסימלי

en: Member Description
he: תיאור חבר

en: Member Image
he: תמונת חבר

en: Member Position
he: מיקום חבר

en: Member Social Links
he: קישורים חברתיים של החבר

en: Menu
he: תפריט

en: Menu Link
he: קישור לתפריט

en: Message
he: הודעה

en: Message Field
he: שדה הודעות

en: Message Pattern
he: דפוס הודעה

en: Meta Date Format
he: פורמט תאריך

en: Min
he: דקות

en: Minute(s)
he: דקה(s)

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile Menu Background Color
he: נייד צבע רקע של תפריט

en: Mobile Menu Text Color
he: נייד תפריט צבע טקסט

en: Module
he: מודול

en: Module Customizer
he: התאמה אישית של מודולים

en: Module Settings
he: הגדרות מודול

en: Module Use
he: מודול משתמשים

en: Module Width
he: רוחב המודול

en: Modules
he: מודולים

en: Mouse Wheel Zoom
he: זום גלגל עכבר

en: Move Item
he: להעביר פריט

en: Moved
he: עבר

en: MySpace
he: ‏MySpace

en: Name
he: שם

en: Navigation Arrows
he: חצי ניווט

en: New Bar Counter
he: מונה באר חדש

en: New Category Name
he: קטגוריה חדשה בשם

en: New Field
he: שדה חדשה

en: New Layout
he: עדכן תבנית

en: New Message From %1$s%2$s
he: הודעה חדשה מ %1$s%2$s

en: New Module
he: מודול חדש

en: New Pin
he: סיכה חדשה

en: New Pricing Table
he: טבלת מחיר חדשה

en: New Project
he: פרויקט חדש

en: New Row
he: שורה חדשה

en: New Slide
he: שקופית חדשה

en: New Social Network
he: רשת חברתית חדשה

en: New Tab
he: כרטיסייה חדשה

en: New Tag Name
he: חדש תג השם

en: New Template Settings
he: הגדרות תבנית חדשות

en: New Video
he: וידאו חדש

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he: תגובות חדשות <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newsletter Button
he: כפתור ניוזלטר

en: Newsletter Description
he: תיאור הניוזלטר

en: Newsletter Fields
he: שדות  ניוזלטר

en: Newsletter Form
he: טופס ניוזלטר

en: Next
he: הבא

en: Next Link
he: קישור הבא

en: Next Link Text
he: טקסט לקישור הבא

en: No
he: לא

en: No Animation
he: ללא אנימציה

en: No Comments
he: אין תגובות

en: No available options for this configuration.
he: אין אפשרויות זמינות לתצורה זאת.

en: No results found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Nonce failed
he: Nonce נכשל

en: Nonce failed.
he: Nonce נכשל.

en: Note: Naming your widget area "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" will cause conflicts with this theme
he: זכור: אם תקרא לאיזור הוידג'ט שלך : "sidebar 1", "sidebar 2", "sidebar 3", "sidebar 4" or "sidebar 5" זה ייגרום להתנגשויות עם  קונפליקטים עם התמה הזאת

en: Nothing found
he: לא נמצאו תוצאות

en: Nothing found in Trash
he: לא נמצאו תוצאות בסל המחזור

en: Number
he: מספר

en: Number Counter
he: מונה מספרים

en: Number Counter Title
he: כותרת סופר מספרים

en: Numbers
he: מספרים

en: Off
he: כבוי

en: Offset Number
he: מספר מקזז

en: Old Price
he: מחיר ישן

en: On
he: דולק

en: Once you&#8217;ve saved the download file, you can use the Import function in another WordPress installation to import all layouts from this site.
he: כאשר שמרת את הקובץ שהורד, אתם יכולים להשתמש בפונקיית הייבוא של התקנת WordPress אחרת כדי לייבא את כל התבניות מהאתר הזה.

en: Only Show Icon On Hover for %1$s
he: רק להציג את הסמל על ריחוף עבור %1$s

en: Onsale
he: במבצע

en: Open
he: פתוח

en: Open In Lightbox
he: פתח בלייטבוקס

en: Open Toggle
he: פתח מתג

en: Open Toggle Background Color
he: צבע הרקע של מתג פתוח

en: Open Toggle Text Color
he: צבע המלל של מתג פתוח

en: Open in Lightbox
he: פתח בLightbox

en: Order By
he: סדר על פי

en: Orientation
he: כיוון

en: Our Team
he: הצוות שלנו

en: Outset
he: הגבול יוחל מחוץ לרכיב

en: Overlay
he: כיסוי

en: Overlay Icon
he: אייקון כיסוי

en: Overlay Icon Color
he: צבע אייקון כיסוי

en: Padding
he: מרווח

en: Page
he: דף

en: Page Dual Sidebars
he: סרגל צדדי דואלי

en: Page Fullwidth
he: דף ברוחב מלא

en: Page Left Sidebar
he: סרגל צדדי בצד שמאל

en: Page Options
he: אפשרויות דף

en: Page Right Sidebar
he: סרגל צדדי בצד ימין

en: Pagenavi
he: ניווט בדף

en: Pagination Active Page
he: עימוד לעמוד אקטיבי

en: Parallax Effect
he: אפקט פרלקס

en: Parallax Method
he: שיטת parallax

en: Parallax method
he: שיטת פרלקס

en: Parent Category
he: הורה קטגוריה

en: Parent Category:
he: הורה קטגוריה:

en: Parent Tag
he: תג האב

en: Parent Tag:
he: תג האב:

en: Password
he: סיסמא

en: Paste
he: הדבק

en: Paste After
he: הדבק לאחר

en: Pause Video
he: עצור וידאו

en: Per
he: עבור

en: Percent
he: אחוז

en: Percent Container
he: אחוז מיכל

en: Percent Sign
he: סימן אחוז

en: Percent Text
he: אחוז טקסט

en: Percentage Color
he: צבע אחוז

en: Person
he: אדם

en: Phone
he: טלפון

en: Pin
he: פין

en: Pin Settings
he: הגדרות סיכה

en: Pinterest
he: ‏Pinterest

en: Placeholder Color
he: צבע שומר מקום

en: Placeholder Text
he: טקסט שומר מקום

en: Play Button
he: כפתור נגן

en: Play Icon Color
he: צבע אייקון ה"נגן"

en: Player Buttons
he: כפתורי נגן

en: Player Sliders
he: מחווני נגן

en: Player Sliders Current
he: נגן מחוון נוכחי

en: Player Timer
he: טיימר נגן

en: Please enter first name
he: נא להזין שם פרטי

en: Please select at least 1 tab to save
he: אנא בחר לפחות לשונית אחת לשמירה

en: Please, check the fields below to make sure you entered the correct information.
he: בבקשה, לבדוק את השדות שלהלן כדי לוודא שהזנת את המידע הנכון.

en: Please, fill in the following fields:
he: אנא, מלא את השדות הבאים:

en: Please, fix the following errors:
he: אנא תקן את השגיאות הבאות:

en: Plugin Options
he: תוסף אפשרויות

en: Portfolio
he: תיק

en: Portfolio 1 Column
he: תיק טור אחד

en: Portfolio Filters
he: סנני תיק

en: Portfolio Fullwidth Carousel
he: קרוסלת תיק ברוחב מלא

en: Portfolio Fullwidth Grid
he: רשת תיק ברוחב מלא

en: Portfolio Grid
he: רשת תיק

en: Portfolio Image
he: תמונת תיק

en: Portfolio Item
he: פריט פורטפוליו

en: Portfolio Pagination
he: עימוד פורטפוליו

en: Portfolio Post Meta
he: Meta המתלווה לתיק

en: Portfolio Title
he: כותרת תיק

en: Portrait Border Radius
he: רדיוס גבול הדיוקן

en: Portrait Height
he: גובה הדיוקן

en: Portrait Image URL
he: ‏URL תמונת דיוקן

en: Portrait Width
he: רוחב הדיוקן

en: Position
he: תפקיד

en: Post Meta
he: פרסם meta

en: Post Navigation
he: ניווט פוסט

en: Post Slider
he: מחוון פוסט

en: Post Title
he: כותרת פרסום

en: Posts Number
he: מספרי פוסטים

en: Posts by %s
he: פוסטים של %s

en: Predefined Layouts
he: מערכים מוגדרים מראש

en: Prev
he: קודם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Previous
he: הקודם

en: Previous Link
he: קישור קודם

en: Previous Link Text
he: טקסט לקישור הקודם

en: Price
he: מחיר

en: Pricing Button
he: כפתור התמחור

en: Pricing Content
he: תוכן התמחור

en: Pricing Heading
he: כותרות המשנה של התמחור

en: Pricing Item
he: תמחור פריט

en: Pricing Subtitle
he: תת-כותרת תמחור

en: Pricing Table
he: טבלת מחיר

en: Pricing Table Settings
he: הגדרות טבלת מחיר

en: Pricing Tables
he: שולחנות תמחור

en: Pricing Title
he: כותרת התמחור

en: Pricing Top
he: ראש התמחור

en: Product
he: מוצר

en: Product Category
he: מוצר קטגוריה

en: Product Features
he: תכונות מוצר

en: Project
he: הפרויקט

en: Project Categories
he: פרויקט קטגוריות

en: Project Category
he: פרויקט קטגוריה

en: Project Extended
he: פרויקט מורחב

en: Project Extended 2
he: פרויקט מורחב 2

en: Project Tag
he: פרויקט תג

en: Project Tags
he: פרויקט קטגוריה

en: Projects
he: פרויקטים

en: Promo Button
he: כפתור

en: Promo Description
he: תיאור

en: Promo Title
he: כותרת שיווקית

en: Quote Icon
he: סמל ציטוט

en: Quote Icon Color
he: צבע אייקון הציטוט

en: RSS
he: ‏RSS

en: Random
he: אקראי

en: Rating
he: דירוג

en: Read More Button
he: כפתור 'למידע נוסף'

en: Read more
he: קרא עוד

en: Recent Products
he: מוצרים אחרונים

en: Redirect To The Current Page
he: נתב מחדש לעמוד הנוכחי

en: Redirect URL
he: הפנה מחדש כתובת URL

en: Redirect users after successful form submission.
he: שלח משתמשים לאחר שליחת תופס מוצלחת.

en: Redo
he: שוב

en: Remove Border Separator
he: הסר גבול מפריד

en: Remove Featured Table Drop Shadow
he: הסר הטלת צל בשולחן המומלץ

en: Remove Inner Shadow
he: הסר צל פנימי

en: Remove Module
he: הסר מודול

en: Remove Space Below The Image
he: הסר את החלל מתחת לתמונה

en: Remove the connection
he: הסר את החיבור

en: Removed
he: הוסר

en: Removing connection...
he: הסרת חיבור...

en: Rename
he: שינוי שם

en: Renamed
he: שמם

en: Replace the existing content with loaded layout
he: החלף תוכן קיים בתבנית חדשה

en: Reply
he: השאר תגובה

en: Required Field
he: שדה חובה

en: Reset Roles
he: איפוס תפקידים

en: Ridge
he: רכס

en: Right
he: ימין

en: Right To Left
he: מימין לשמאל

en: Rounded Rectangle
he: מלבן מעוגל

en: Row
he: שורה

en: Rows
he: שורות

en: Sale Badge Color
he: צבע תג מבצע

en: Sale Products
he: מוצרים בהנחה

en: Sales Page
he: דף מכירות

en: Save
he: שמור

en: Save & Add To Library
he: שמור והוסף לספריה

en: Save & Exit
he: שמור וצא

en: Save And Add To Library
he: שמור והוסף לספריה

en: Save Divi Roles
he: להציל את Divi תפקידים

en: Save To Library
he: שמור בספריה

en: Save as Global:
he: שמור כגלובאלי:

en: Save to Library
he: שמור לספריה

en: Save your current page to the Divi Library for later use.
he: שמור את הדף הנוכחי שלך לספריית הDivi לשימוש מאוחר יותר.

en: Saved Module
he: הציל מודול

en: Saved Row
he: הציל שורה

en: Saved Section
he: הציל סעיף

en: Scope
he: תחום

en: Scroll Down Button
he: כפתור גלילה למטה

en: Scroll Down Icon Color
he: צבע אייקון הגלילה מטה

en: Scroll Down Icon Size
he: גודל אייקון הגלילה מטה

en: Search
he: חיפוש

en: Search Categories
he: קטגוריות חיפוש

en: Search Layouts
he: חפש תבניות

en: Search Projects
he: חיפוש פרויקטים

en: Search Tags
he: חיפוש קטגוריה

en: Sec
he: שניות

en: Second(s)
he: השני(s)

en: Section
he: סעיף

en: Sections
he: סעיפים

en: See History
he: לראות את ההיסטוריה

en: Select Templates you want to export:
he: בחר תבניות שברצונך לייצא:

en: Select a Network
he: בחר רשת

en: Select a menu
he: בחר תפריט

en: Select a menu that should be used in the module
he: בחר תפריט שאתה רוצה להשתמש בו במודול

en: Select a widget-area that you would like to display. You can create new widget areas within the Appearances > Widgets tab.
he: בחר איזור וידג'ט שאתה רוצה להציג. אתה יכול ליצור איזורי וידג'ט חדש בתוך המראה של כרטיסיית וידג'ט

en: Select category(ies) for new template or type a new name ( optional )
he: בחר קטגוריה/יות לתבנית חדשה או הקלד שם חדש (רשות)

en: Select how you would like to display the featured image in slides
he: בחר כיצד תרצה להציג את התמונה הנבחרת בשקופיות.

en: Select the categories that you would like to include in the feed.
he: בחר את הקטגוריות שאתה רוצה לכלול בפיד

en: Select the list
he: בחר את הרשימה

en: Selective Sync
he: סנכרון סלקטיבי

en: Service Provider
he: ספק שירות

en: Set As Audio for the module
he: קבע כאודיו עבור המודול

en: Set As Background
he: קבע כרקע

en: Set As Background Video
he: הגדר כוידאו רקע

en: Set As Image
he: בחר כתמונה

en: Set As Slide Image
he: קבע כתמונת שקופית

en: Set As Video
he: קבע כוידאו

en: Set image
he: קבע תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings Tabs
he: הגדרות לשוניות

en: Settings Types
he: הגדרות סוגי

en: Shop
he: קנה

en: Shop Basic
he: חנות בסיסית

en: Shop Extended
he: חנות מורחבת

en: Show
he: הצג

en: Show Arrows
he: הצג חצים

en: Show Author
he: הצג מחבר

en: Show Bullet
he: הראה נקודה

en: Show Categories
he: הצג קטגוריות

en: Show Circle Border
he: הצג את גבול העיגול

en: Show Comment Count
he: להראות אחד נחשב

en: Show Comments Count
he: הראה כמות תגובות

en: Show Content
he: הצג תוכן

en: Show Controls
he: הצג כפתורי בקרה

en: Show Date
he: הצג תאריך

en: Show Divider
he: הראה את החוצץ

en: Show Excerpt
he: הצג קטע

en: Show Featured Image
he: הצג תמונה נבחרת

en: Show Image / Video On Mobile
he: הראה תמונה/וידאו בנייד

en: Show Image On Mobile
he: הצג תמונה במובייל

en: Show Inner Shadow
he: הצג צל פנימי

en: Show Meta
he: הראה meta

en: Show Pagination
he: הצג עימוד

en: Show Post Categories
he: הראה קטגוריית פרסום

en: Show Post Meta
he: הראה מטא עבור הפוסט

en: Show Read More Button
he: הצג כפתור קרא עוד

en: Show Scroll Down Button
he: הראה כפתור גלילה מטה

en: Show Slider Controls
he: הצג הגדרות סליידר

en: Show Title
he: הצג כותרת

en: Show Title and Caption
he: הצג כותרת וכיתוב

en: Show author avatar
he: הצג תמונת הכותב

en: Show comments count
he: הצג ספירת תגובות

en: Show reply button
he: הצג כפתור השב

en: Showing the full content will not truncate your posts in the slider. Showing the excerpt will only display excerpt text.
he: הצגת תוכן מלא לא תקצר את הפוסטים במחוון. הצגת קטע תציג רק את טקסט הקטע.

en: Showing the full content will not truncate your posts on the index page. Showing the excerpt will only display your excerpt text.
he: מציג את התוכן המלא שלך ולא חותך אותו בעמוד האינדקס. הצגת קטע יציג רק קטע מתוך הטקסט שלך

en: Sidebar
he: סרגל צדדי

en: Skype Button Action
he: סקייפ לחצן פעולה

en: Slide
he: שקופית

en: Slide Active Controller
he: בקר שקופיות אקטיבי

en: Slide Arrows
he: חצי שקופית

en: Slide Button
he: כפתור שקופית

en: Slide Controllers
he: בקרי שקופית

en: Slide Description
he: תיאור שקופית

en: Slide Image
he: תמונת שקופית

en: Slide Image Vertical Alignment
he: יישור אנכי של תמונת הסלייד

en: Slide Settings
he: הגדרות שקופית

en: Slide Title
he: כותרת שקופית

en: Slide Video
he: וידאו סלייד

en: Slider
he: סליידר

en: Slider Arrows
he: חצי מחוון

en: Slider Arrows Color
he: צבע החצים של סליידר

en: Slider Controls
he: בקרת סליידר

en: Slider Controls Color
he: צבע הגדרות סליידר

en: Smartphone
he: בסמארטפון

en: Social Follow
he: מעקב חברתי

en: Social Icon
he: אייקון חברתי

en: Social Media Follow
he: עקוב ברשת חברתית

en: Social Network
he: רשת חברתית

en: Social Network Settings
he: הגדרות רשת חברתית

en: Solid
he: שלם

en: Sort By Date
he: מיין על פי תאריך

en: Sort By Popularity
he: מיין על פי פופלריות

en: Sort By Price: High To Low
he: מיין לפי מחיר: מהגבוה עד הנמוך

en: Sort By Price: Low To High
he: מיין לפי מחיר: מהנמוך עד הגבוה

en: Sort By Rating
he: מיין על פי דירוג

en: Specialty Section
he: סעיף מיוחד

en: Splash Page
he: עמוד התזה

en: Standard
he: סטנדרטי

en: Standard Section
he: סעיף סטנדרטי

en: State
he: מצב

en: Step 1: <a href="%1$s" target="_blank">Generate authorization code</a>
he: שלב 1: <a href="%1$s" target="_blank">ליצור קוד אישור</a>

en: Step 2: Paste in the authorization code and click "Make a connection" button:
he: שלב 2: הדבק את קוד האישור ולחץ על "ליצור קשר" כפתור:

en: Still images cannot be generated from this video service and/or this video format
he: תמונות סטילס לא יכולות להיווצר משירות/פורמט הוידאו הזה

en: Sub-Menus Open
he: תפריט משנה ייפתח

en: Subhead
he: תת-כותרת

en: Subhead Font Color
he: צבע גופן כותרת המשנה

en: Subhead Styling
he: עיצוב תת-כותרת

en: Subheader
he: כותרת משנה

en: Subheading Text
he: טקסט כותרת משנה

en: Submit
he: שלח

en: Submit Comment
he: שלח תגובה

en: Submit a Comment
he: שלח תגובה

en: Subscribe
he: הירשמו

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Success Message
he: הודעת הצלחה

en: Tab
he: אטב

en: Tab Settings
he: הגדרות כרטיסייה

en: Table Header Background Color
he: צבע הרקע של כותרת השולחן

en: Tablet
he: טאבלט

en: Tabs
he: כרטיסיות

en: Tabs Content
he: תוכן לשוניות

en: Tabs Controls
he: בקרי לשוניות

en: Tags
he: קטגוריה

en: Template Name
he: שם תבנית

en: Template Type
he: סוג תבנית

en: Testimonial
he: עדות

en: Testimonial Author
he: כותב ההמלצה

en: Testimonial Description
he: תיאור המלצה

en: Testimonial Meta
he: Meta ההמלצה

en: Testimonial Portrait
he: דיוקן ממליץ

en: Text
he: טקסט

en: Text & Logo Orientation
he: כיוון טקסט ולוגו

en: Text Background Color
he: צבע רקע המלל

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Text Max Width
he: מקס טקסט רוחב

en: Text Orientation
he: כיוון טקסט

en: Text Overlay Border Radius
he: רדיוס גבול טקסט כיסוי

en: Text Overlay Color
he: צבע כיסוי טקסט

en: Text Vertical Alignment
he: יישור טקסט אנכי

en: Textarea
he: אזור טקסט

en: Thanks for contacting us
he: תודה שיצרתם עימנו קשר.

en: The Divi Builder
he: בנאי הDivi

en: The Skype account name.
he: את חשבון Skype שם.

en: The URL for this social network link.
he: ה-  URL של קישור הרששת החברתית

en: The section should have at least one row.
he: לחלק הזה חייבת להיות לפחות שורה אחת.

en: The title of your blurb will appear in bold below your blurb image.
he: הכותרת של התקציר תופיע מודגשת מתחת לתמונת התקציר

en: The title will be used within the tab button for this tab.
he: הכותרת תשמש בתוך לחצן הכרטיסייה לכרטיסייה זו.

en: The toggle title will appear above the content and when the toggle is closed.
he: כותרת ה-toggle תופיע מעל התוכן וכאשר ה-toggle סגור

en: Theme Customizer
he: התאמה אישית של ערכות נושא

en: Theme Options
he: אפשרויות נושא

en: This controls the direction of the lazy-loading animation.
he: זה קובע את כיוון האנימציה

en: This controls the how your text is aligned within the module.
he: כאן ניתן לקבוע האם כיצד הטקסט מיושר במודול

en: This controls the orientation of the image within the module.
he: זה שולט בכיוון של התמונה בתוך המודול

en: This defines the HTML ALT text. A short description of your image can be placed here.
he: זה מגדיר את טקסט האלטרנטיבי לתמונה.  ניתן להכניס כאן תיאור קצר של התמונה

en: This defines the HTML Title text.
he: זה מגדיר את טקסט תמונה  HTML

en: This format, which we call WordPress eXtended RSS or WXR, will contain all layouts you created using the Page Builder.
he: הפורמט הזה, שנקרא WordPress eXtended RSS או WXR, יכיל את כל התבניות שיצרתם בעזרת בונה הדפים.

en: This is the date the countdown timer is counting down to. Your countdown timer is based on your timezone settings in your <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress General Settings">WordPress General Settings</a>
he: זה התאריך טיימר ספירה לאחור הוא סופר למטה. את טיימר מבוסס על הזמן שלך בהגדרות שלך. <a href="%1$s" target="_blank" title="WordPress" הגדרות כלליות">וורדפרס הגדרות כלליות</a>

en: This is the title displayed for the countdown timer.
he: זוהי כותרת שתוצג עבור טיימר ספירה לאחור

en: This option will cover the player UI on the main video. This image can either be uploaded in each video setting or auto-generated by Divi.
he: אפשרות זו תכסה את ממשק הנגן בווידאו הראשי. תמונה זו יכולה גם להיות תמונה שהועלתה בכל אחת מהגדרות וידאו או שנוצרה אוטומטית על ידי  Divi .

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: הפוסט הזה מוגן בסיסמא. אנא הכניסו את הסיסמא כדי לצפות בתגובות.

en: This setting allows you to turn the navigation arrows on or off.
he: הגדרה זאת מאפשרת להדליק ולכבות את חצי הניווט

en: This setting determines the vertical alignment of your content. Your content can either be vertically centered, or aligned to the bottom.
he: הגדרה זאת קובעת את היישור האנכי של התוכן שלך. התוכן שלך יכול להיות ממורכז אנכית או מיושר לתחתית.

en: This setting determines the vertical alignment of your slide image. Your image can either be vertically centered, or aligned to the bottom of your slide.
he: הגדרה זו קובעת את היישור האנכי של תמונת הסלייד התמונה שלך יכולה גם להיות מרוכזת בצורה אנכית, או מיושרת לתחתית הסלייד

en: This setting will let you choose to use the thumbnail track controls below the slider or dot navigation at the bottom of the slider.
he: הגדרה זאת תאפשר לך לבחור להשתמש בשליטה של התמונות הממוזערות מתחת לסליידר או נווט דוט בתחתית הסליידר

en: This setting will make your slider arrows either light or dark in color.
he: הגדרות אלה יהפכו את חצי הסליידר לצבע בהיר או כהה

en: This setting will make your slider controls either light or dark in color. Slider controls are either the arrows on the thumbnail track or the circles in dot navigation.
he: הגדרה זאת תיגרם לסליידר שלך לקבוע צבע בהיר או כהה. הגדרות סליידר הן החצים בתמונות הממוזערות או בעיגולים של נווט הדוט

en: This setting will turn on and off the circle buttons at the bottom of the slider.
he: הגדרה זו תדליק/תכבה את כפתורי העיגולים בתחתית הסליידר

en: This setting will turn on and off the featured image in the slider.
he: אפשרות זו תפעיל ותכבה את התמונה הנבחרת במחוון.

en: This setting will turn on and off the meta section.
he: אפשרות זו תפעיל ותכבה את אזור המטא.

en: This setting will turn on and off the navigation arrows.
he: הגדרה זאת תפעיל ותכבה את חצי הניווט

en: This setting will turn on and off the read more button.
he: אפשרות זו תכבה ותפעיל את כפתור קרא עוד.

en: This settings turns on and off the 1px divider line, but does not affect the divider height.
he: הגדרות אלה מכבות/מדליקות את קו החוצץ אבל לא משפיעות על גובה החוצץ

en: This will adjust the alignment of the module text.
he: זה יתאים את היישור של טקסט המודול

en: This will adjust the color of the 1px divider line.
he: זה יתאים את הצבע של קו החוצץ

en: This will adjust the color of the empty space in the bar (currently gray).
he: זה יתאים את הצבע של החלל הריק בסרגל (כרגע אפור).

en: This will change the fill color for the bar.
he: זה ישנה את צבע המילוי של הבאר

en: This will change the icon color.
he: זה ישנה את צבע הסמל

en: This will change the label of the module in the builder for easy identification.
he: זה ישנה את התווית של המודול בבנייה לזיהוי בקלות

en: This will change the label of the row in the builder for easy identification when collapsed.
he: זה יהיה לשנות את התוויות של שורה הקבלן זיהוי קל כאשר התמוטט.

en: This will change the label of the slide in the builder for easy identification.
he: זה יהיה לשנות את התווית של השקופית את בונה לזיהוי קל.

en: This will change the label of the video in the builder for easy identification.
he: זה ישנה את התווית של התמונה זיהוי קל

en: This will control how your blurb text is aligned.
he: זה ייקבע כיצד טקסט הפרסומת שלך ייושר

en: This will disable the module on selected devices
he: אפשרות זו תכבה את המודול במכשירים נבחרים.

en: This will turn thumbnails on and off.
he: זה ידליק ויכבה לסירוגין את התמונות הממוזערות

en: Thumbnail Item
he: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail Overlay Color
he: צבע כיסוי תמונה ממוזערת

en: Timer Section
he: אזור הטיימר

en: Title
he: כותרת

en: Title Font Color
he: צבע גופן הכותרת

en: Title Styling
he: עיצוב כותרת

en: Title displayed above the portfolio.
he: הכותרת שתוצג מעל התיק

en: Title/Meta Background Image
he: תמונת רקע של הכותרת

en: Title: a-z
he: כותרת: a-z

en: Title: z-a
he: כותרת: z-a

en: Toggle
he: ‏Toggle

en: Toggle Content
he: תוכן מתג

en: Toggle Divi Builder
he: לעבור Divi בונה

en: Toggle Icon
he: אייקון מתג

en: Toggle Title
he: כותרת מתג

en: Toggle between the various blog layout types.
he: מעבר בין הסוגים השונים של פריסת הבלוג

en: Top
he: למעלה

en: Top Center
he: המרכז עליון

en: Top Left
he: למעלה משמאל

en: Top Padding
he: מרווח עילי

en: Top Rated Products
he: המוצרים עם הדירוג הגבוה ביותר

en: Top Right
he: ימין למעלה

en: Top To Bottom
he: מלמעלה למטה

en: Transparent Background Color
he: צבע רקע שקוף

en: True Parallax
he: פרלקס אמת

en: Turn comment count on and off.
he: להפוך אחד נחשב לסירוגין.

en: Turn on or off the author link.
he: הדלק/כבה קישור מחבר

en: Turn pagination on and off.
he: הדלק/כבה מספור עמודים

en: Turn project titles on or off.
he: הדלק/כבה כותרות פרוייקט

en: Turn the captcha on or off using this option.
he: הפעל/כבה את Captcha באמצעות אפשרות זאת

en: Turn the category links on or off.
he: הצג/כבה את קישורי הקטגוריות

en: Turn the date display on or off.
he: הדלק/כבה את תצוגת התאריך

en: Turn the date on or off.
he: הדלק/כבה את התאריך

en: Turning this on will allow automatic sliding to continue on mouse hover.
he: מפנה זה יאפשר הזזה אוטומטית להמשיך על העכבר מרחף.

en: Turning this on will exclude Pages from search results
he: כשאפשרות זו מופעלת, עמודים לא יכללו בתוצאות חיפוש.

en: Turning this on will exclude Posts from search results
he: כשאפשרות זו מופעלת, פוסטים לא יכללו בתוצאות חיפוש.

en: Turning this on will hide the Search button
he: הפעלת אפשרות זו תסתיר את כפתור החיפוש

en: Twitter
he: ‏Twitter

en: Twitter Profile Url
he: ‏URL לפרופיל Twitter

en: Type
he: סוג

en: Type the Redirect URL
he: הקלד את כתובת ה-URL להפניה

en: Type the message you want to display after successful form submission. Leave blank for default
he: הקלד את ההודעה שברצונך להציג לאחר מילוי הטופס. השאר ריק לברירת מחדל.

en: Type the text you want to use as placeholder for the search field.
he: הקלד את הטקסט שברצונך להציג כשומר מקום בשדה החיפוש.

en: URLs Open
he: פתיחת  URLs

en: Unable to perform copy/paste process due to inavailability of localStorage feature in your browser. Please use latest modern browser (Chrome, Firefox, or Safari) to perform copy/paste process
he: אין אפשרות לבצע העתק/הדבק התהליך בשל inavailability של localStorage התכונה בדפדפן שלך. אנא השתמש העדכניות ביותר דפדפן (כרום, פיירפוקס או ספארי) לבצע העתק/הדבק תהליך

en: Unauthorized access. Preview cannot be accessed outside %1$s.
he: גישה לא מורשית. תצוגה מקדימה לא ניתן לגשת מחוץ %1$s.

en: Undo
he: לבטל

en: Unit
he: יחידה

en: Unlock
he: לבטל את הנעילה

en: Unlock Module
he: לפתוח את מודול

en: Unlock Row
he: לפתוח שורה

en: Unlock Section
he: לפתוח סעיף

en: Unlocked
he: סמארטפון

en: Update Category
he: עדכון קטגוריה

en: Update Gallery
he: עדכן גלרייה

en: Update Tag
he: עדכון תג

en: Upload
he: העלה

en: Upload a video
he: העלה וידאו

en: Upload an audio file
he: העלה קובץ אודיו

en: Upload an image
he: העלה תמונה

en: Upload an image to display at the top of your blurb.
he: העלה תמונות להצגה בחלק העליון של הפרסומת שלך.

en: Upload the .WEBM version of your video here. All uploaded videos should be in both .MP4 .WEBM formats to ensure maximum compatibility in all browsers.
he: העלה גרסת .WEBM של הוידאו כאן. כל הקבצים שמועלים צריכים להיות בגרסאות .MP4 ו.WEBM בכדי להבטיח תצוגה מקסימלית בכל הדפדפנים

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display over your video. You can also generate a still image from your video.
he: העלה את התמונה הרצויה, או הקלד את URL לתמונה שאתה רוצה להציג על המסך שלך. אתה גם יכול ליצור תמונת סטילס מהוידאו שלך

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to display.
he: העלה את התמונה הרצויה, או הקלד את URL לתמונה שאתה רוצה להציג.

en: Upload your desired image, or type in the URL to the image you would like to use as the background for the slider.
he: העלה תמונה, או הקלד את כתובת התמונה שתרצה להשתמש כרקע עבור המחוון.

en: Upload your desired video in .MP4 format, or type in the URL to the video you would like to display
he: העלה את הסרטון הרצוי שלך בפורמט .MP4, או הכנס את ה- URL  לוידאו שאתה רוצה להציג

en: Upwards
he: למעלה

en: Url
he: ‏Url

en: Url Opens
he: פתיחת URL

en: Use Background Color
he: השתמש בצבע רקע

en: Use Background Overlay
he: השתמש בכיוסי רקע

en: Use Border
he: השתמש במסגרת

en: Use Custom Gutter Width
he: שימוש מותאם אישית הביוב רוחב

en: Use Custom Styles for %1$s
he: השתמש סגנונות מותאמים אישית עבור %1$s

en: Use Custom Width
he: השתמש ברוחב מותאם מראש

en: Use Default Editor
he: השתמש בעורך ברירת מחדל

en: Use Dot Navigation
he: השתמש בניווט דוט

en: Use Dropshadow
he: השתמש בהטלת צל

en: Use Focus Border Color
he: השתמש בצבע גבול באזור מסומן

en: Use Grayscale Filter
he: השתמש בפילטר סולם אפור

en: Use Icon
he: השתמש בסמל

en: Use Icon Font Size
he: השתמש בגודל הפונט של האייקון

en: Use Parallax Effect
he: השתמש באפקט פרלקס

en: Use Parallax effect
he: השתמש באפקט Parallax

en: Use Percentages
he: השתמש באחוזים

en: Use Post Excerpt if Defined
he: השתמש בקטע מתוך פוסט אם מוגדר

en: Use Text Background Color
he: השתמש בצבע רקע לטקסט

en: Use Text Overlay
he: השתמש בכיסוי טקסט

en: Use The Divi Builder
he: השתמש בבנאי Divi

en: Use Thumbnail Track
he: השתמש בתמונות ממוזערות

en: Use the color picker to choose a background color for this module.
he: השתמש בבוחר הצבעים בכדי לבחור צבע רקע למודול זה

en: Use the color picker to choose a color for the background overlay.
he: השתמש בבוחר הצבעים בכדי לבחור צבע לכיסוי רקע.

en: Use the color picker to choose a color for the text overlay.
he: השתמש בבוחר הצבעים בכדי לבחור צבע לכיסוי טקסט.

en: Username
he: שם משתמש

en: Using the Divi Role Editor, you can limit the types of actions that can be taken by WordPress users of different roles. This is a great way to limit the functionality available to your customers or guest authors to ensure that they only have the necessary options available to them.
he: באמצעות Divi תפקיד עורך, אתה יכול להגביל את סוגי פעולות שניתן לנקוט על ידי משתמשי וורדפרס של תפקידים שונים. זוהי דרך מצוינת כדי להגביל את הפונקציונליות זמינה ללקוחות שלך או אורח סופרים, כדי להבטיח שיש להם את הצורך האפשרויות הזמינות להם.

en: Vertically Centered
he: ממורכז אנכית

en: Video
he: וידאו

en: Video Icon
he: אייקון וידאו

en: Video MP4/URL
he: וידאו  MP4 URL

en: Video Settings
he: הגדרות וידאו

en: Video Slider
he: סליידר וידאו

en: Video Webm
he: כאן המשתמש יכול להעלות קובץ לאתר שלו.

en: View Layout
he: הצג תבנית

en: View Project
he: הצגת הפרויקט

en: Vimeo
he: ‏Vimeo

en: Visibility
he: נראות

en: Visible
he: גלוי

en: When enabled, a background color is added behind the slider text to make it more readable atop background images.
he: כשאפשרות זו מופעלת, יוצג צבע רקע מאחורי המחוון בכדי שיהיה קריא יותר מעל לתמונות רקע.

en: When enabled, a custom overlay color will be added above your background image and behind your slider content.
he: כשאפשרות זו מופעלת, צבע כיסוי מותאם יוצג מעל לתמונת הרקע ומאחורי תוכן המחוון.

en: When you click the button below WordPress will create an XML file for you to save to your computer.
he: כאשר תלחצו על הכפתור למטה WordPress ייצור קובץ XML לשמירה על המחשב שלכם.

en: Widget
he: ווידג'ט

en: Widget Area
he: איזור וידג'ט

en: Widget Name
he: שם הוידג'ט

en: Yes
he: כן

en: You cannot add global modules into global sections or rows
he: אתה לא יכול להוסיף מודולים לסעיפים גלובאליים או שורות גלובאליות

en: You cannot add global rows into global sections
he: אתה לא יכול להוסיף שורות גלובאליות לסעיפים גלובאליים

en: You currently don't have any projects assigned to a category.
he: אין לך כרגע פרוייקטים המשוייכים לקטגוריה.

en: You do not have permission to perform this task.
he: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: You do not have permission to unlock this module.
he: אין לך הרשאה לפתוח מודול זה.

en: You do not have permission to unlock this row.
he: אתה לא צריך אישור כדי לפתוח שורה זו.

en: You do not have permission to unlock this section.
he: אין לך הרשאה לפתוח סעיף זה.

en: You do not have sufficient permissions to export the content of this site.
he: אין לכן הרשאה מספקת כדי לייצא את התוכן של האתר הזה.

en: You don't have sufficient permissions to access the settings
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת להגדרות

en: You entered the wrong number in captcha.
he: הכנסתם מספר לא נכון בקפצ'ה.

en: You have not saved any items to your Divi Library yet. Once an item has been saved to your library, it will appear here for easy use.
he: לא שמרת קבצים בספריית הDivi שלך. ברגע שפריט ישמר בספריה שלך, הוא יופיע כאן לשימוש קל.

en: You're about to update global module. This change will be applied to all pages where you use this module. Press OK if you want to update this module
he: אתה עומד לעדכן את המודול הגלובאלי. השינוי הזה ייושם בכל הדפים בהם השתמשת במודול זה. לחץ OK אם ברצונך לעדכן מודול זה

en: Your comment is awaiting moderation.
he: התגובה שלך ממתינה לבדיקה על ידי מנהלי האתר.

en: Youtube
he: ‏Youtube

en: Zoom Icon Color
he: צבע אייקון התקרבות

en: by
he: על ידי

en: by %s
he: על ידי %s

en: comments
he: תגובות

en: default
he: ברירת מחדל

en: dribbble
he: ‏dribbble

en: facebook
he: ‏facebook

en: flikr
he: ‏flikr

en: no
he: לא

en: not Global
he: לא גלובאלי

[ctx: number of comments]
en: 1 Comment | %s Comments
he[0]: תגובת אחת.
he[1]: ‏%s תגובות

en: on %1$s at %2$s
he: ב%1$s ב%2$s

en: on Desktop
he: במחשב נייח

en: on Phone
he: בטלפון

en: on Tablet
he: בטבלט

en: px
he: פיקסלים

en: read more
he: קראו עוד

en: read more...
he: קראו עוד‪...‬

en: skype
he: ‏skype

en: tumblr
he: ‏tumblr

en: yes
he: כן

en: you don't have sufficient permissions to access this page
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה
